PhDr. Eva Velechovská

Certifikovaný lektor: PhDr. Eva Velechovská

Odborný garant, majitel, jednatel VEVA CZ, lektor, kouč

velechovska@veva.cz

Zasloužila se o začátek, rozvoj a šíření enneagramu v ČR. Stala jsem se licencovaným lektorem, koučem enneagramu s licencí EPTP pro ČR. Odborný garant, supervizor, lektor pro EPTP.


Datum získání EPTP: 2004

Od kdy se věnuji enneagramu: od roku 1996

Co mě k enneagramu přivedlo?
Kniha Devět tváří duše, která mě okouzlila. Návštěva semináře Helen Palmer v Německu a vnitřní přesvědčení, že je to hluboká a smysluplná cesta, po které chci jít.

Co dělám? / Co nabízím s enneagramem?
V roce 2016 to bylo 20. let, co jsem enneagram přivedla co ČR. Za těch 20. let jsem s enneagramem a spolčně s lidmi zažila mnohé.
Mnoho seminářů dnes patří již minulosti k některým se stále ráda vracím. Ze seminářů vypíchnu jen některé v současné době aktuální : Mlýn, EQT
Enneagram 3 cest, Láska, enneagram a sex, Rodičovství s enneagramem a mnoho a mnoho dalších. 
Jsem garantem EPTP pro českou republiku a to od roku 2004. Takže důležitou část mé práce s enengramem tvoří příprava budoucích letkroů toho to skvělého přístupu. 

Jak si myslím, že můj typ obohacuje mou práci s enneagramem?
Moje zvědavost, zvědavost a touha jít dál.  Hledám nové cesty, vytvářím semináře pro vytvoření možnosti posunout chápání enneagramu dál a zefektivnit ho jako nástroj transformace osobnosti. Rozvíjím a prohlubuji učení a znalosti, přednáším nadstavbové semináře. 

Na co při své práci s enneagramem dávám důraz?

Jednoznačný zájem spojený s enneagramem i dalšími semináři je na rozvoj a navýšení vědomí člověka, možnosti transformace osobnosti vedoucí ke svobodě. 
 

 

Vzdělání a semináře týkající se enneagramu